លោក ហ៊ីន ម៉ៃ តំណាងសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន អេហ្វ អិម អេហ្វ មេនូហ្វេកធើរីង ឯ.ក បានឧបត្ថម្ភទឹកប្រាក់ចំនួន៦៨០,០០០រៀលជូនសមាជិកសហជីពចំនួន១០នាក់
កណ្ដាល៖ នៅថ្ងៃទ១៦ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៦ ដោយមានការអនុញ្ញាតពីលោក លី វិចិត្រ ប្រធានសហព័ន្ធសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា លោក​ ហ៊ីន ម៉ៃ តំណាងសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន អេហ្វ អិម អេហ្វ មេនូហ្វេកធើរីង ឯ.ក ដែលមានអាសយដ្ឋាននៅ ភូមិបត្តាជី១ សង្កាត់ព្រែកហូរ ក្រុងតាខ្មៅ ខេត្តកណ្តាលបានឧបត្ថម្ភទឹកប្រាក់ចំនួន៦៨០,០០០រៀលជូនសមាជិកសហជីពចំនួន១០នាក់ក្នុងនោះរួមមាន៖ ១. ឈ្មោះ សេង ស្រីមុំ អត្តលេខ03550 បម្រើការងារផ្នែកQC ២. ឈ្មោះ លី ស្រីនួន   អត្តលេខ05454 បម្រើការងារផ្នែក QC ៣. ឈ្មោះ មុំ ស្រីណាក់  អត្តលេខ0446 បម្រើការងារផ្នែកតុកាត់A2 ៤. ឈ្មោះ ចាន់ ស្រីខួច  អត្តលេខ06121 បម្រើការងារផ្នែក គំរូ ៥. ឈ្មោះ កែវ ដាវី អត្តលេខ3022 បម្រើការងារផ្នែកដេរA4 ៦. ឈ្មោះ ផល ថាវរី  អត្តលេខ05905 បម្រើការងារផ្នែកវិចខ្ចប់A2 ៧. ឈ្មោះ នឿន ស្រីពេជ្រ  អត្តលេខ05834 បម្រើការងារផ្នែកបិតកាវA ៨. ឈ្មោះ ស៊ីនួន សុខនឿន អត្តលេខ07204 បម្រើការងារផ្នែកវិចខ្ចប់B3 ៩. ប៉េង ពិច្ចច្រា អត្តលេខ05097 ១០. កឿន ចាន់ធូ អត្តលេខ05999 បម្រើការងារផ្នែកអូសកាវB10 ឆ្លៀតឱកាសនោះ លោក ហ៊ីន ម៉ៃ តំណាង...
លោក សែ ចិត តំណាងសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំរោងចក្រ វេនធូរ៉ា លេឌើរវែរ អឹមអេហ្វវ៉ាយ (ស៊ីឌី) ឯ.កបានរៃអង្គាសថវិកាចំនួន ៣៤៧,៤០០រៀល ជូនកម្មការនីម្នាក់
កំពង់ស្ពឺ៖ នៅថ្ងៃទី១៣ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៦ ដោយមានការអនុញ្ញាតពីលោក លី វីចិត្រ ប្រធានសហព័ន្ធសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា លោក សែ ចិត តំណាងសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំរោងចក្រ វេនធូរ៉ា លេឌើរវែរ អឹមអេហ្វវ៉ាយ (ស៊ីឌី) ឯ.ក ដែលមានអាសយដ្ឋាននៅភូមិវាលវង់ ឃុំសែនដី ស្រុកសំរោងទង ខេត្តកំពង់ស្ពឺ។ បានរៃអង្គាសថវិកាចំនួន ៣៤៧,៤០០រៀល ជូនកម្មការនីម្នាក់ឈ្មោះប៉ោក ស្រីរ៉ា ភេទស្រី អត្តលេ១៧១៣៣ បម្រើការងារផ្នែកដេរD4 មូលហេតុដោយសាឪពុករបស់គាត់បានទទួលមរណភាព។ថវិកាទាំងអស់បានមកពីការរៃអង្គាសពីបងប្អូនកម្មករ-កម្មការនីប្រចាំរោងចក្រ វេនធូរ៉ា លេឌើរវែរ អឹមអេហ្វវ៉ាយ (ស៊ីឌី) ឯ.ក។ ឆ្លៀតឱកាសនោះ លោក សែ ចិត តំណាងសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំរោងចក្រ វេនធូរ៉ា លេឌើរវែរ អឹមអេហ្វវ៉ាយ (ស៊ីឌី) ឯ.ក សូមអរគុណដល់បងប្អូន កម្មករ-កម្មការិនីប្រចាំរោងចក្រ វេនធូរ៉ា លេឌើរវែរ អឹមអេហ្វវ៉ាយ (ស៊ីឌី) ឯ.កទាំងអស់ដែលតែងតែបរិច្ចាគនូវថវិកាផ្ទាល់ខ្លួនដើម្បីជួយគ្នាទៅវិញទៅមក និងសូមជូនពរដល់បងប្អូនទាំងអស់ជួបតែសេចក្ដីសុខនិងបានបុណ្យកុសលស្មើរៗគ្នា៕
លោក គីម ទី តំណាងសហជីពទឹកចិត្តយុវជនកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន ចុង វ៉ី (ខេមបូឌា) មេនូហ្វេកឆឺរីង  ឯ.ក បានរៃអង្គាសថវិកាចំនួន ២៤៨,០០០រៀល ជូនកម្មការនីម្នាក់
លោក គីម ទី តំណាងសហជីពទឹកចិត្តយុវជនកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន ចុង វ៉ី (ខេមបូឌា) មេនូហ្វេកឆឺរីង ឯ.ក បានរៃអង្គាសថវិកាចំនួន ២៤៨,០០០រៀល ជូនកម្មការនីម្នាក់
តាកែវ៖ នៅថ្ងៃទី១៣ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៦ ដោយមានការអនុញ្ញាតពីលោក ឡាយ ផល្លី ប្រធានសហព័ន្ធសហជីពទឹកចិត្តយុវជនកម្ពុជា លោក គីម ទី តំណាងសហជីពទឹកចិត្តយុវជនកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន ចុង វ៉ី (ខេមបូឌា) មេនូហ្វេកឆឺរីង  ឯ.ក ដែលមានអាសយដ្ឋាននៅភូមិឃ្លាំងសម្បត្តិ ឃុំពត់សរ ស្រុកបាទី ខេត្តតាកែវ។ បានរៃអង្គាសថវិកាចំនួន ២៤៨,០០០រៀល ជូនសមាជិកសហជីពម្នាក់ឈ្មោះ ញ៉េន ស្រីអូន អត្តលេខ៧០១៥៦ បម្រើការងារផ្នែកបិទកាវ មូលហេតុគាត់បានជួបឧបទ្ទវហេតុគ្រោះថ្នាក់ចរាចរណ៍។ ថវិការៃអង្គាសទាំងអស់បានមកពីបងប្អូនកម្មករ-កម្មការនីប្រចាំក្រុមហ៊ុន ចុង វ៉ី (ខេមបូឌា) មេនូហ្វេកឆឺរីង  ឯ.ក។ ឆ្លៀតឱកាសនោះ លោក គីម ទី តំណាងសហជីពទឹកចិត្តយុវជនកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន ចុង វ៉ី (ខេមបូឌា) មេនូហ្វេកឆឺរីង  ឯ.ក សូមអរគុណដល់បងប្អូន កម្មករ-កម្មការិនីប្រចាំក្រុមហ៊ុន ចុង វ៉ី (ខេមបូឌា) មេនូហ្វេកឆឺរីង  ឯ.កទាំងអស់ដែលតែងតែបរិច្ចាគនូវថវិកាផ្ទាល់ខ្លួនដើម្បីជួយគ្នាទៅវិញទៅមក និងសូមជូនពរដល់បងប្អូនទាំងអស់ជួបតែសេចក្ដីសុខនិងសុខភាពល្អគ្រប់ៗគ្នា៕
លោក គីម ទី តំណាងសហជីពទឹកចិត្តយុវជនកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន ចុង វ៉ី (ខេមបូឌា) មេនូហ្វេកឆឺរីង  ឯ.ក បានរៃអង្គាសថវិកាចំនួន ១៨៣,៥០០រៀល ជូនកម្មករម្នាក់
លោក គីម ទី តំណាងសហជីពទឹកចិត្តយុវជនកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន ចុង វ៉ី (ខេមបូឌា) មេនូហ្វេកឆឺរីង ឯ.ក បានរៃអង្គាសថវិកាចំនួន ១៨៣,៥០០រៀល ជូនកម្មករម្នាក់
តាកែវ៖ នៅថ្ងៃទី១២ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៦ ដោយមានការអនុញ្ញាតពីលោក ឡាយ ផល្លី ប្រធានសហព័ន្ធសហជីពទឹកចិត្តយុវជនកម្ពុជា លោក គីម ទី តំណាងសហជីពទឹកចិត្តយុវជនកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន ចុង វ៉ី (ខេមបូឌា) មេនូហ្វេកឆឺរីង  ឯ.ក ដែលមានអាសយដ្ឋាននៅភូមិឃ្លាំងសម្បត្តិ ឃុំពត់សរ ស្រុកបាទី ខេត្តតាកែវ។ បានរៃអង្គាសថវិកាចំនួន ១៨៣,៥០០រៀល ជូនសមាជិកសហជីពម្នាក់ឈ្មោះ លឹម ភក្រ្តា អត្តលេខ ៧០៥៣៨ បម្រើការងារផ្នែកវេចខ្ចប់ មូលហេតុដោយសារម្ដាយរបស់គាត់មានជំងឺធ្ងន់ធ្ងរកំពុងសម្រាកព្យាបាលនៅឯមន្ទីរពេទ្យ។ ថវិការៃអង្គាសទាំងអស់បានមកពីបងប្អូនកម្មករ-កម្មការនីប្រចាំក្រុមហ៊ុន ចុង វ៉ី (ខេមបូឌា) មេនូហ្វេកឆឺរីង  ឯ.ក។ ឆ្លៀតឱកាសនោះ លោក គីម ទី តំណាងសហជីពទឹកចិត្តយុវជនកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន ចុង វ៉ី (ខេមបូឌា) មេនូហ្វេកឆឺរីង  ឯ.ក សូមអរគុណដល់បងប្អូន កម្មករ-កម្មការិនីប្រចាំក្រុមហ៊ុន ចុង វ៉ី (ខេមបូឌា) មេនូហ្វេកឆឺរីង  ឯ.កទាំងអស់ដែលតែងតែបរិច្ចាគនូវថវិកាផ្ទាល់ខ្លួនដើម្បីជួយគ្នាទៅវិញទៅមក និងសូមជូនពរដល់បងប្អូនទាំងអស់ជួបតែសេចក្ដីសុខនិងសុខភាពល្អគ្រប់ៗគ្នា៕
លោក សែ ចិត តំណាងសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំរោងចក្រ វេនធូរ៉ា លេឌើរវែរ អឹមអេហ្វវ៉ាយ (ស៊ីឌី) ឯ.កបានរៃអង្គាសថវិកាចំនួន ៣៥០,៥០០រៀល ជូនសមាជិកសហជីពម្នាក់
កំពង់ស្ពឺ៖ នៅថ្ងៃទី១០ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៦ ដោយមានការអនុញ្ញាតពីលោក លី វីចិត្រ ប្រធានសហព័ន្ធសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា លោក សែ ចិត តំណាងសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំរោងចក្រ វេនធូរ៉ា លេឌើរវែរ អឹមអេហ្វវ៉ាយ (ស៊ីឌី) ឯ.ក ដែលមានអាសយដ្ឋាននៅភូមិវាលវង់ ឃុំសែនដី ស្រុកសំរោងទង ខេត្តកំពង់ស្ពឺ។ បានរៃអង្គាសថវិកាចំនួន ៣៥០,៥០០រៀល ជូនសមាជិកសហជីពម្នាក់ឈ្មោះរុន រឹម ភេទប្រុស អត្តលេខ៣០៤២៥ បម្រើការងារផ្នែកលាបកាវC2 មូលហេតុដោយសាឪពុករបស់គាត់បានទទួលមរណភាព។ថវិកាទាំងអស់បានមកពីការរៃអង្គាសពីបងប្អូនកម្មករ-កម្មការនីប្រចាំរោងចក្រ វេនធូរ៉ា លេឌើរវែរ អឹមអេហ្វវ៉ាយ (ស៊ីឌី) ឯ.ក។ ឆ្លៀតឱកាសនោះ លោក សែ ចិត តំណាងសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំរោងចក្រ វេនធូរ៉ា លេឌើរវែរ អឹមអេហ្វវ៉ាយ (ស៊ីឌី) ឯ.ក សូមអរគុណដល់បងប្អូន កម្មករ-កម្មការិនីប្រចាំរោងចក្រ វេនធូរ៉ា លេឌើរវែរ អឹមអេហ្វវ៉ាយ (ស៊ីឌី) ឯ.កទាំងអស់ដែលតែងតែបរិច្ចាគនូវថវិកាផ្ទាល់ខ្លួនដើម្បីជួយគ្នាទៅវិញទៅមក និងសូមជូនពរដល់បងប្អូនទាំងអស់ជួបតែសេចក្ដីសុខនិងបានបុណ្យកុសលស្មើរៗគ្នា៕
លោក សែ ចិត តំណាងសហជីពកំលាំងចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំរោងចក្រ វេនធូរ៉ា លេឌើរវែរ អឹមអេហ្វវ៉ាយ (ស៊ីឌី) ឯ.កបានរៃអង្គាសថវិកាចំនួន ៣៥០,៥០០រៀល ជូនសមាជិកសហជីពម្នាក់
កំពង់ស្ពឺ៖ នៅថ្ងៃទី១០ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៦ ដោយមានការអនុញ្ញាតពីលោក លី វីចិត្រ ប្រធានសហព័ន្ធសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា លោក សែ ចិត តំណាងសហជីពកំលាំងចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំរោងចក្រ វេនធូរ៉ា លេឌើរវែរ អឹមអេហ្វវ៉ាយ (ស៊ីឌី) ឯ.ក ដែលមានអាសយដ្ឋាននៅភូមិវាលវង់ ឃុំសែនដី ស្រុកសំរោងទង ខេត្តកំពង់ស្ពឺ។ បានរៃអង្គាសថវិកាចំនួន ៣៥០,៥០០រៀល ជូនសមាជិកសហជីពម្នាក់ឈ្មោះរុន រឹម ភេទប្រុស អត្តលេខ៣០៤២៥ បម្រើការងារផ្នែកលាបកាវC2 មូលហេតុដោយសាឪពុករបស់គាត់បានទទួលមរណះភាព។ថវិការទាំងអស់បានមកពីការរៃអង្គាសពីបងប្អូនកម្មករ-កម្មការនីប្រចាំក្រុមហ៊ុន វេនធូរ៉ា លេឌើរវែរ អឹមអេហ្វវ៉ាយ (ស៊ីឌី) ឯ.ក។ ឆ្លៀតឱកាសនោះ លោក សែ ចិត តំណាងសហជីពកំលាំងចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំរោងចក្រ វេនធូរ៉ា លេឌើរវែរ អឹមអេហ្វវ៉ាយ (ស៊ីឌី) ឯ.ក សូមអរគុណដល់បងប្អូន កម្មករ-កម្មការិនីប្រចាំរោងចក្រ វេនធូរ៉ា លេឌើរវែរ អឹមអេហ្វវ៉ាយ (ស៊ីឌី) ឯ.កទាំងអស់ដែលតែងតែបរិច្ចាគនូវថវិកាផ្ទាល់ខ្លួនដើម្បីជួយគ្នាទៅវិញទៅមក និងសូមជូនពរដល់បងប្អូនទាំងអស់ជួបតែសេចក្ដីសុខនិងបានបុណ្យកុសលស្មើរៗគ្នា៕
លោក សែ ចិត និងមការងារសហជីពតំណាងសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន វេនធូរ៉ា លេឌើរវែរ អឹមអេហ្វវ៉ាយ (ស៊ីឌី) ឯ.ក បានរៃអង្គាសទឹកប្រាក់ចំនួន២៣០,៣០០រៀលជូនដល់សមាជិកសហជីពម្នាក់ដែលគាត់បានជួបគ្រោះថ្នាក់ចរាចរណ៍បាក់ជើង
កំពង់ស្ពឺ៖ នៅថ្ងៃទី១០ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៦ ដោយមានការអនុញ្ញាតពីលោក លី វិចិត្រ ប្រធានសហភាពសហជីពសុភមង្គលកម្មករកម្ពុជានិងជាប្រធានសហព័ន្ធសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា តំណាងសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន វេនធូរ៉ា លេឌើរវែរ អឹមអេហ្វវ៉ាយ (ស៊ីឌី) ឯ.ក ដែលមានអាសយដ្ឋាននៅភូមិវាលវង់ ឃុំសែនដី ស្រុកសំរោងទង ខេត្ដកំពង់ស្ពឺ បានរៃអង្គាសទឹកប្រាក់ចំនួន២៣០,៣០០រៀលជូនដល់សមាជិកសហជីពម្នាក់ឈ្មោះ ស៊ឺន ធឺន ភេទប្រុស អត្តលេខ ៣២៥៣២ បម្រើការងារផ្នែក/ក្រុមកាវC7 មូលហេតុដោយសារគាត់ជួបគ្រោះថ្នាក់ចរាចណ៍បាក់ជើង។ថវិការទាំងអស់បានមកពីការរៃអង្គាសពីបងប្អូនកម្មករ-កម្មការនីប្រចាំក្រុមហ៊ុន វេនធូរ៉ា លេឌើរវែរ អឹមអេហ្វវ៉ាយ (ស៊ីឌី) ឯ.ក។ ឆ្លៀតឱកាសនោះ លោក សែ ចិត តំណាងសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន វេនធូរ៉ា លេឌើរវែរ អឹមអេហ្វវ៉ាយ (ស៊ីឌី) ឯ.កសូមអរគុណទៅដល់បងប្អូនកម្មករ កម្មការិនីដែលជាសមាជិកដែលតែងតែបរិចាកទឹកប្រាក់ផ្ទាល់ខ្លួននិងសូមជូនពរដល់សមាជិកទាំងអស់ឱ្យជួបតែសំណាងល្អនិងសុខភាពល្អគ្រប់ៗគ្នា៕
តំណាងសហជីព ប្រចាំក្រុមហ៊ុន មីឡានណាលេឌើរវែរ អឹមអេហ្វវ៉ាយ (ខេមបូឌា) ឯ.ក បានឧបត្ថម្ភទឹកប្រាក់ចំនួន៦០០,០០០រៀលជូនសមាជិកសហជីពចំនួន៥នាក់
កំពង់ស្ពឺ៖ នៅថ្ងៃទី៦ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៦ ដោយមានការអនុញ្ញាតពីលោក លី វិចិត្រ ប្រធានសហព័ន្ធសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា លោក សូត្រ សុជាតិ អគ្គលេខាធិការសហព័ន្ធសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា និងតំណាងសហជីពមូលដ្ឋានប្រចាំក្រុមហ៊ុន មីឡានណាលេឌើរវែរ អឹមអេហ្វវ៉ាយ (ខេមបូឌា) ឯ.ក ដែលមានអាសយដ្ឋាននៅ ភូមិក្របីត្រាំ ឃុំជង្រុក ស្រុកគង់ពិសី ខេត្ដកំពង់ស្ពឺ។ បានឧបត្ថម្ភទឹកប្រាក់ចំនួន៩៦០,០០០រៀលជូនសមាជិសហជីពចំនួន៨នាក់ដោយក្នុងម្នាក់ទទួលបានទឹកប្រាក់ចំនួន១២០,០០០រៀល ក្នុងនោះរួមមាន៖ ១.អ្នករៀបអាពាហ៍ពិពាហ៍មានចំនួន ១នាក់ ២.អ្នកសម្រាលកូនមានចំនួន ៧នាក់ ឆ្លៀតឱកាសនោះ លោក សូត្រ សុជាតិ អគ្គលេខាធិការសហព័ន្ធសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា បានថ្លែងអំណរគុណដល់លោក លី វិចិត្រ ប្រធានសហព័ន្ធសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា និង តំណាងសហជីពមូលដ្ឋាន ប្រចាំក្រុមហ៊ុន មីឡានណាលេឌើរវែរ អឹមអេហ្វវ៉ាយ (ខេមបូឌា) ឯ.ក ដែលតែងតែយកចិត្តទុកដាក់ចំពោះកម្មករ-កម្មការនីដែលជាសមាជិកសហជីពនិងសូមជូនពរដល់បងប្អូនទាំងអស់ជួបតែសេចក្ដីសុខនិងសុខភាពគ្រប់ៗគ្នា៕
តំណាងសហជីពសុភមង្គលកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន មីឡានណាលេឌើរវែរ អឹមអេហ្វវ៉ាយ (ខេមបូឌា) ឯ.ក បានឧបត្ថម្ភទឹកប្រាក់ចំនួន៩៦០,០០០រៀលជូនសមាជិកសហជីពចំនួន៨នាក់
កំពង់ស្ពឺ៖ នៅថ្ងៃទី៦ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៦ ដោយមានការអនុញ្ញាតពីលោក លី វិចិត្រ ប្រធានសហព័ន្ធសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា តំណាងសហជីពសុភមង្គលកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន មីឡានណាលេឌើរវែរ អឹមអេហ្វវ៉ាយ (ខេមបូឌា) ឯ.ក ដែលមានអាសយដ្ឋាននៅ ភូមិក្របីត្រាំ ឃុំជង្រុក ស្រុកគង់ពិសី ខេត្ដកំពង់ស្ពឺ។បានឧបត្ថម្ភទឹកប្រាក់ចំនួន៩៦០,០០០រៀលជូនសមាជិសហជីពចំនួន៨នាក់ដោយក្នុងម្នាក់ទទួលបានទឹកប្រាក់ចំនួន១២០,០០០រៀល ក្នុងនោះរួមមាន៖ អ្នករៀបអាពាហ៍ពិពាហ៍មានចំនួន ១នាក់ អ្នកសម្រាលកូនមានចំនួន ៧នាក់ ឆ្លៀតឱកាសនោះ លោក អ៊ឹម ឌីណា តំណាងសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន មីឡានណាលេឌើរវែរ អឹមអេហ្វវ៉ាយ (ខេមបូឌា) ឯ.ក សូមថ្លែងអំណរគុណដល់លោក លី វិចិត្រ ប្រធានសហព័ន្ធសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា តំណាងសហជីពសុភមង្គលកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន មីឡានណាលេឌើរវែរ អឹមអេហ្វវ៉ាយ (ខេមបូឌា) ឯ.ក ដែលតែងតែយកចិត្តទុកដាក់ចំពោះកម្មករ-កម្មការនីដែលជាសមាជិកសហជីពនិងសូមជូនពរដល់បងប្អូនទាំងអស់ជួបតែសេចក្ដីសុខនិងសុខភាពគ្រប់ៗគ្នា៕
លោកអ៊ឹម ស៊ីថាត និងក្រុមការងារសហជីពតំណាងសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន វេនធូរ៉ា លេឌើរវែរ អឹមអេហ្វវ៉ាយ (ស៊ីឌី) ឯ.ក បានរៃអង្គាសទឹកប្រាក់ចំនួន១៧២,០០០រៀលជូនដល់ប្អូនស្រីម្នាក់ដែលម្ដាយរបស់គាត់បានទទួលមរណភាព
កំពង់ស្ពឺ៖ នៅថ្ងៃទី៥ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៦ ដោយមានការអនុញ្ញាតពីលោក លី វិចិត្រ ប្រធានសហភាពសហជីពសុភមង្គលកម្មករកម្ពុជានិងជាប្រធានសហព័ន្ធសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា តំណាងសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន វេនធូរ៉ា លេឌើរវែរ អឹមអេហ្វវ៉ាយ (ស៊ីឌី) ឯ.ក ដែលមានអាសយដ្ឋាននៅភូមិវាលវង់ ឃុំសែនដី ស្រុកសំរោងទង ខេត្ដកំពង់ស្ពឺ បានឧបត្ថម្ភទឹកប្រាក់ចំនួន១៧២,០០០រៀលជូនដល់ប្អូនស្រីម្នាក់ដែលម្ដាយរបស់គាត់បានទទួលមរណភាព។ ថវិការទាំងអស់បានមកពីការរៃអង្គាសពីបងប្អូនកម្មករ-កម្មការនីប្រចាំក្រុមហ៊ុន វេនធូរ៉ា លេឌើរវែរ អឹមអេហ្វវ៉ាយ (ស៊ីឌី) ឯ.ក។ ឆ្លៀតឱកាសនោះ តំណាងសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន វេនធូរ៉ា លេឌើរវែរ អឹមអេហ្វវ៉ាយ (ស៊ីឌី) ឯ.កសូមអរគុណទៅដល់បងប្អូនកម្មករ កម្មការិនីដែលជាសមាជិកដែលតែងតែបរិចាកទឹកប្រាក់ផ្ទាល់ខ្លួននិងសូមជូនពរដល់សមាជិកទាំងអស់ឱ្យជួបតែសំណាងល្អ និងបានកុសលផលបុណ្យគ្រប់ៗគ្នា៕
តំណាងសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន ហុន ធីហ្សឺ លេឌើ (ខេមបូឌា) ឯ.ក បានរៃអង្គាសទឹកប្រាក់ចំនួន២៨២,០០០រៀលជូនកម្មការនីម្នាក់ដែលគាត់បានជួបគ្រោះថ្នាក់ចរាចរណ៍
កំពង់ស្ពឺ៖ នៅថ្ងៃទី៥ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៦ ដោយមានការអនុញ្ញាតពីលោក លី វិចិត្រ ប្រធានសហព័ន្ធសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា តំណាងសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន ហុន ធីហ្សឺ លេឌើ (ខេមបូឌា) ឯ.ក ដែលមានអាសយដ្ឋាននៅ ភូមិគិរីរស្មី ឃុំព្រៃរំដួល ស្រុកភ្នំស្រួច ខេត្តកំពង់ស្ពឺ។ បានរៃអង្គាសទឹកប្រាក់ចំនួន២៨២,០០០រៀលជូនដល់កម្មការិនីឈ្មោះឡៅ គឹមសាន្ត អត្តលេខÀ6.1075 មូលហេតុដោយសារគាត់បានជួបគ្រោះថ្នាក់ចរាចរណ៍របួសបាក់ដៃ។ ថវិការទាំងអស់បានមកពីក្រុមហ៊ុនហុន ធីហ្សឺ លេឌើ (ខេមបូឌា) ឯ.ក ឆ្លៀតឱកាសនោះតំណាងសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន ហុន ធីហ្សឺ លេឌើ (ខេមបូឌា) ឯ.កសូមអរគុណដល់បងប្អូនកម្មករកម្មការិនីនៃក្រុមហ៊ុន ហុន ធីហ្សឺ លេឌើ (ខេមបូឌា) ឯ.ក ទាំងអស់ដែលតែងតែចូលរួមជាត្រូវការផ្ទាល់ខ្លួនតាមកម្លាំងសទ្ធាជ្រះថ្លាដល់បងប្អូននិងសូមឳ្យបងប្អូនមានសុខភាពល្អនិងជួបតែសំណាងល្អគ្រប់ៗគ្នា៕
ក្រុមការងារតំណាងសហជីព ជំនឿចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន ឡូរិនហ៊្វូត វែរ ឯ.ក បានរៃអង្គាសទឹកប្រាក់ចំនួន២១៧,០០០រៀលជូនទៅដល់កម្មករម្នាក់ដែលគាត់បានទទួលមរណភាព
កំពង់ស្ពឺ៖ នៅថ្ងៃទី៥ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៦ ដោយមានការអនុញ្ញាតពីលោក លី សុផាន ប្រធានសហព័ន្ធជំនឿចិត្តកម្មករកម្ពុជា តំណាងសហជីពជំនឿចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន ឡូរិនហ៊្វូត វែរ ឯ.ក ដែលមានអាសយដ្ឋាននៅភូមិសង្គ្រោះជាតិ ឃុំត្រពាំងគង ស្រុកសំរោងទង ខេត្ដកំពង់ស្ពឺ។ បានរៃអង្គាសទឹកប្រាក់ចំនួន២១៧,០០០រៀលជូនកម្មករម្នាក់ឈ្មោះ លី ជីវ៉ា គាត់ជាកម្មករស៊ីថ្ងៃ អត្តលេខLR6135S មូលហេតុគាត់បានទទួលមរណភាព។ ថវិការទាំងអស់បានមកពីការរៃអង្គាសពីបងប្អូនកម្មករ-កម្មការនីប្រចាំក្រុមហ៊ុន ឡូរិនហ៊្វូត វែរ ឯ.ក។ ឆ្លៀតឱកាសនោះតំណាងសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន ឡូរិនហ៊្វូត វែរ ឯ.ក សូមអរគុណដល់បងប្អូនកម្មករ-កម្មការនីប្រចាំក្រុមហ៊ុន ឡូរិនហ៊្វូត វែរ ឯ.ក ទាំងអស់ដែលតែងបរិចាកថវិការផ្ទាល់ខ្លួននិងសូមជូនពរដល់បងប្អូនទាំងអស់ជួបតែសេចក្ដីសុខនិងបុណ្យកុសលស្មើរៗគ្នា៕
លោក អ៊ឹម ឌីណា តំណាងសហជីពសុភមង្គលកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន មីឡានណាលេឌើរវែរ អឹមអេហ្វវ៉ាយ (ខេមបូឌា) ឯ.ក បានរៃអង្គាសទឹកប្រាក់ចំនួន២១៥,៣០០រៀលជូនកម្មការនីម្នាក់ដោយសារគាត់វះកាត់
កំពង់ស្ពឺ៖ នៅថ្ងៃទី៤ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៦ ដោយមានការអនុញ្ញាតពីលោក លី វិចិត្រ ប្រធានសហព័ន្ធសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា តំណាងសហជីពសុភមង្គលកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន មីឡានណាលេឌើរវែរ អឹមអេហ្វវ៉ាយ (ខេមបូឌា) ឯ.ក ដែលមានអាសយដ្ឋាននៅ ភូមិក្របីត្រាំ ឃុំជង្រុក ស្រុកគង់ពិសី ខេត្ដកំពង់ស្ពឺ។បានរៃអង្គាសទឹកប្រាក់ចំនួន២១៥,៣០០រៀលជូនដល់កម្មការិនីម្នាក់ឈ្មោះ ម៉ៃ សុខមាន ភេទស្រី អត្តលេខ២៥០៩០០៩ក្រុមទឹកថ្នាំ មូលហេតុដោយសារគាត់វះកាត់កំពុងសម្រាកព្យាបាលជំងឺបន្ថែមនៅផ្ទះ។ ឆ្លៀតឱកាសនោះ លោក អ៊ឹម ឌីណា តំណាងសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន មីឡានណាលេឌើរវែរ អឹមអេហ្វវ៉ាយ (ខេមបូឌា) ឯ.ក សូមអរគុណដល់បងប្អូនកម្មករ កម្មការិនីប្រចាំក្រុមហ៊ុន ឡានណាលេឌើរវែរ អឹមអេហ្វវ៉ាយ (ខេមបូឌា) ឯ.ក ទាំងអស់ដែលបានបរិច្ចាគនូវថវិកាផ្ទាល់ខ្លួននិងសូមជូនពរដល់បងប្អូនទាំងអស់ជួបតែសេចក្ដីសុខនិងសុខភាពគ្រប់ៗគ្នា៕
តំណាងសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន ស៊ីអិនឌឺហ្រ្គី អ៊ីនធើណេសិនណល (ខេហេច) ឯ.ក បាននាំយកប្រាក់ឧបត្ថម្ភចំនួន ៤២២,៥០០រៀលជូនទៅកម្មការនីម្នាក់ដែលជួបគ្រោះថ្នាក់ចរាចរណ៍
កំពង់ឆ្នាំង៖ នៅថ្ងៃទី៣ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៦ ដោយមានការអនុញ្ញាតពីលោក លី​ វិចិត្រ ប្រធានសហព័ន្ធសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុ ប្រចាំក្រុមហ៊ុន ស៊ីអិនឌឺហ្រ្គី អ៊ីនធើណេសិនណល (ខេហេច) ឯ.ក បានរៃអង្គាសទឹកប្រាក់ចំនួន៤២២,៥០០រៀលជូនកម្មការនីម្នាក់ឈ្មោះ សាយ រ៉ង បម្រើការងារផ្នែកបិទកាវ នៅក្រុម 6 មូលហេតុដោយជួបគ្រោះថ្នាក់ចរាចរណ៌ បែកឆ្អឹងត្រគៀកនិងបាក់កដៃខាងឆ្វេង។ ឆ្លៀតឱកាសនោះតំណាងសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន ស៊ីអិនឌឺហ្រ្គី អ៊ីនធើណេសិនណល (ខេហេច) ឯ.ក ក៏សូមថ្លែងអំណរគុណដល់លោក លី វិចិត្រ ប្រធានសហព័ន្ធសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជាដែលតែងតែយកចិត្តទុកដាក់ដល់បងប្អូនកម្មករ កម្មការិនីដែលជាសមាជិក និងសូមជូនពរដល់បងប្អូនទាំងអស់ជួបតែសេចក្ដីសុខនិងសំណាងល្អគ្រប់ៗគ្នា៕
តំណាងសហជីពទឹកចិត្ដកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន ស៊ីនប៉ូ (ខេមបូឌា) ហ៊្វូតវែរ ឯ.ក រៃអង្គាសទឹកប្រាក់ចំនួន ៣,០០០,០០០រៀល ជូនសមាជិកសហជីពចំនួន២៥នាក់
ភ្នំពេញ៖ នៅថ្ងៃទី៣ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៦ ដោយមានការអនុញ្ញាតពីលោក លី វិចិត្រ ប្រធានសហព័ន្ធសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា តំណាងសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន ស៊ីនប៉ូ (ខេមបូឌា) ហ៊្វូតវែរ ឯ.ក ដែលមានអាសយដ្ឋាននៅភូមិទួលរកា៣ សង្កាត់ចាក់អង្រែក្រោម ខណ្ឌមានជ័យ រាជធានីភ្នំពេញ។ បានរៃអង្គាសទឹកប្រាក់ចំនួន ៣,០០០,០០០រៀល ជូនសមាជិកសហជីពចំនួន២៥នាក់ ដោយក្នុងម្នាក់ៗទទួលបានប្រាក់ឧបត្ថម្ភចំនួន ១២០,០០០រៀលក្នុងនោះរួមមាន៖ ១. អ្នកសម្រាលកូនចំនួន១១នាក់។ ២. អ្នករៀបអពាពិពាហ៍ចំនួន១០នាក់។ ៣. អ្នកឈឺធ្ងន់ចំនួន៤នាក់។ នាឱកាសនោះ តំណាងសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន ស៊ីនប៉ូ (ខេមបូឌា) ហ៊្វូតវែរ ឯ.ក ក៏បានថ្លែងអំណរគុណដល់លោក លី វិចិត្រ ប្រធានសហព័ន្ធសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា ដែលតែងតែយកចិត្តទុកដាក់ដល់បងប្អូនកម្មករ កម្មការិនីដែលជាសមាជិក និងសូមជូនពរដល់សមាជិកទាំងអស់ឱ្យជួបតែសំណាងល្អ និងសុខភាពល្អគ្រប់ៗគ្នា៕
ក្រុមការងារតំណាងសហជីព ជំនឿចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន ឡូរិនហ៊្វូត វែរ ឯ.ក បានរៃអង្គាសទឹកប្រាក់ចំនួន៣៦០,០០០រៀលជូនទៅដល់សមាជិកសហជីពម្នាក់ដែលម្ដាយរបស់គាត់បានទទួលមរណភាព
កំពង់ស្ពឺ៖ នៅថ្ងៃទី៣១ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ ដោយមានការអនុញ្ញាតពីលោក លី សុផាន ប្រធានសហព័ន្ធជំនឿចិត្តកម្មករកម្ពុជា តំណាងសហជីពជំនឿចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន ឡូរិនហ៊្វូត វែរ ឯ.ក ដែលមានអាសយដ្ឋាននៅភូមិសង្គ្រោះជាតិ ឃុំត្រពាំងគង ស្រុកសំរោងទង ខេត្ដកំពង់ស្ពឺ។ បានរៃអង្គាសទឹកប្រាក់ចំនួន៣៦០,០០០រៀលជូនសមាជិកសហជីពម្នាក់ ឈ្មោះមៅ សុគី អត្តលេខ22.92S មូលហេតុម្តាយគាត់បានទទួលមរណៈភាព។ ថវិការទាំងអស់បានមកពីការរៃអង្គាសទឹកប្រាក់ប្រចាំក្រុមហ៊ុន ឡូរិនហ៊្វូត វែរ ឯ.ក។ ឆ្លៀតឱកាសនោះតំណាងសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន ឡូរិនហ៊្វូត វែរ ឯ.ក សូមជូនពរឳ្យប្អូនស្រីឆាប់ជាសះស្បើយនិងសូមអរគុណដល់លោក លី សុផាន ប្រធានសហព័ន្ធជំនឿចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន ឡូរិនហ៊្វូត វែរ ឯ.ក ដែលតែងតែយកចិត្តទុកដាក់ដល់បងប្អូនកម្មករ-កម្មការនីដែលជាសមាជិកសហជីពនិងសូមជូនពរដល់បងប្អូនទាំងអស់ជួបតែសេចក្ដីសុខនិងបុណ្យកុសលស្មើរៗគ្នា៕
លោក អ៊ុំ ភារះ និងក្រុមការងារតំណាងសហជីពទឹកចិត្តស្រ្តីកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន ហ្សេនសែន ស៊ូ (ខេមបូឌា) ឯ.ក បានរៃអង្គាសទឹកប្រាក់ចំនួន១២០,៦០០រៀលជូនសមាជិកសហជីពម្នាក់ដែលគាត់បានជួបគ្រោះថ្នាក់ចរាចរណ៍
កំពង់ស្ពឺ៖ នៅថ្ងៃទី២៩ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ ដោយមានការអនុញ្ញាតពីលោកស្រី​ ហ៊ុន រស្មី ប្រធានសហព័ន្ធសហជីពទឹកចិត្តស្រ្តីកម្ពុជា តំណាងសហជីពទឹកចិត្តស្រ្តីកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន ហ្សេនសែន ស៊ូ (ខេមបូឌា) ឯ.ក ដែលមានអាសយដ្ឋាននៅភូមិព្រះម្លប់ ឃុំភារីមានជ័យ ស្រុកបរសេដ្ឋ ខេត្ដកំពង់ស្ពឺ។ បានរៃអង្គាសទឹកប្រាក់ចំនួន១២០,៦០០រៀលជូនទៅសហមាជិកសហជីពម្នាក់ឈ្មោះ គល់ ផល្លី ភេទស្រី អត្តលេខZB 0026 បម្រើការងារផ្នែកដេរ1 មូលហេតុគាត់បានជួបគ្រោះថ្នាក់ចរាចរណ៍បណ្ដលឳ្យដងកាំបិត។ថវិការទាំងអស់បានមកពីកម្មករ-កម្មការនីប្រចាំក្រុមហ៊ុន ហ្សេនសែន ស៊ូ (ខេមបូឌា) ឯ.ក។ នាឱកាសនោះ លោក អ៊ុំ ភារះ និងក្រុមការងារតំណាងសហជីពទឹកចិត្តស្ត្រីកម្ពុជាប្រចាំក្រុមហ៊ុន ហ្សេនសែន ស៊ូ (ខេមបូឌា) ឯ.ក សូមថ្លែងអំណរគុណដល់លោកស្រី ហ៊ុន រស្មី ប្រធានសហព័ន្ធសហជីពទឹកចិត្តស្ត្រីកម្ពុជាដែលតែងតែយកចិត្តទុកដាក់ដល់បងប្អូនកម្មករកម្មការិនីដែលជាសមាជិកសហជីពទាំងអស់និងសូមជូនពរដល់សមាជិកទាំងអស់សុខភាពល្អសំណាងល្អគ្រប់ៗគ្នា៕
លោក សែ ពុធ និងក្រុមការងារតំណាងសហជីពកំលាំងចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន ស៊ីយីហ្វេង ស្ព័តធីង ហ្គូដស៍ បានរៃអង្គាសទឹកប្រាក់សរុបចំនួន៣៣០,៣០០រៀលជូនដល់ប្អូនស្រីម្នាក់ដែលរបស់ឪពុកគាត់ទទួលមរណភាពដោយសារជំងឺរោគាពាទ
កំពង់ស្ពឺ៖ នៅថ្ងៃទី២៦ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ ដោយមានការអនុញ្ញាតពីលោក លី វិចិត្រ ប្រធានសហព័ន្ធសហជីពកម្លាំងចិត្តកម្មករកម្ពុជា តំណាងសហជីពកម្លាំងចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន ស៊ីយីហ្វេង ស្ព័តធីង ហ្គូដស៍ ដែលមានអាសយដ្ឋាននៅភូមិសង្គ្រោះជាតិ ឃុំត្រពាំងគង ស្រុកសំរោងទង ខេត្តកំពង់ស្ពឺ ។ បានរៃអង្គាសទឹកប្រាក់ចំនួន៣៣០,៣០០រៀលជូនបងស្រីម្នាក់ឈ្មោះ ថា ស្រីនុត អត្តលេខ១២០៨ ក្រុមដេរពីរ រស់នៅភូមិ ត្រពាំងត្របែក ឃុំ រុងរឿង ស្រុកថ្ពង ខេត្តកំពង់ស្ពឺ មូលហេតុឪពុករបស់គាត់បានទទួលមរណភាពដោយសារជំងឺរោគាពាទ។ នាឱកាសនោះសហជីពកម្លាំងចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន ស៊ីយីហ្វេង ស្ព័តធីង ហ្គូដស៍ សូមអគុណដល់បងប្អូនកម្មករ-កម្មការនីដែលតែងតែចូលរួមជាថវិកាផ្ទាល់ខ្លួនតាមសន្ធាជ្រះថ្លារបស់បងប្អូននិងសូមជូនពរដល់សមាជិកទាំងអស់ឱ្យជួបតែសំណាងល្អនិងបុណ្យកុសលស្មើៗគ្នា៕
តំណាងសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន ប្រាយម៍ ស្ទីតធ៍  ឯ.ក CO., LTD បានរៃអង្គាសថវិកាចំនួន១៧៥,៦០០រៀលជូនទៅដល់បងស្រីម្នាក់ដែលឪពុកក្មេករបស់គាត់បានទទួលមរណៈភាព
តំណាងសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន ប្រាយម៍ ស្ទីតធ៍ ឯ.ក CO., LTD បានរៃអង្គាសថវិកាចំនួន១៧៥,៦០០រៀលជូនទៅដល់បងស្រីម្នាក់ដែលឪពុកក្មេករបស់គាត់បានទទួលមរណៈភាព
កំពង់ស្ពឺ៖ នៅថ្ងៃទី២៦ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ ដោយមានការអនុញ្ញាតពីលោក លី វិចិត្រ ប្រធានសហព័ន្ធសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា តំណាងសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន ប្រាយម៍ ស្ទីតធ៍  ឯ.ក CO., LTD ដែលមានអាសយដ្ឋាននៅ ភូមិក្រឡាញ់ សង្កាត់វាលពង់ ក្រុងឧដុង្គមានជ័យ ខេត្តកំពុងស្ពឺ ។ បានរៃអង្គាសថវិកាចំនួន១៧៥,៦០០រៀលជូនបងស្រីម្នាក់ឈ្មោះ ភិន ស្រីលាប បម្រើការងារផ្នែកដេរ អត្តលេខAT 01899 មូលហេតុដោយសារ ឪពុកក្មេកស្លាប់។ ថវិការទាំងអស់បានមកពីការរៃអង្គាសពីបងប្អូនកម្មករ-កម្មករនីប្រចាំក្រុមហ៊ុន ប្រាយម៍ ស្ទីតធ៍ ឯ.ក CO., LTD។ ឆ្លៀតឱកាសនោះ តំណាងសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន ប្រាយម៍ ស្ទីតធ៍  ឯ.ក CO., LTD។ សូមចូលរួមរំលែកទុក្ខដល់គ្រួសារប្អូនស្រី និងសូមអរគុណដល់បងប្អូនកម្មករ កម្មការិនីប្រចាំក្រុម ប្រាយម៍ ស្ទីតធ៍ ឯ.ក CO., LTD។ ទាំងអស់ដែលតែងតែចូលរួមជាថវិកាផ្ទាល់ខ្លួនតាមសន្ធាជ្រះថ្លារបស់បងប្អូនដើម្បីជួយគ្នាទៅវិញទៅមក និងសូមជូនពរដល់បងប្អូនទាំងអស់ជួបតែសេចក្ដីសុខនិងជូនបុណ្យកុសលដល់បងប្អូនស្មើៗគ្នា៕
ក្រុមហ៊ុន ធី & អិល និងសហព័ន្ធសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា បាននាំយកគ្រឿងឧបភោគបរិភោគមួយចំនួន ឧបត្ថម្ភជូនវីរៈកងទ័ព និងជនភៀសសឹក តាមរយៈក្រសួងការងារ
នៅថ្ងៃទី២៦ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ ក្រុមហ៊ុន ធី & អិល (ខេមបូឌា) ហ៊ែនប៊ែក អ៊ិនដាសស្ទ្រៀល ឯ.ក ដែលមានទីតាំងនៅក្នុងខេត្តកំពង់ស្ពឺ រួមនិង លោក អ៊ឹម ឌីណា ព្រមទាំងក្រុមការងារ តំណាងថ្នាក់ដឹកនាំសហព័​ន្ធសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំនៅក្រុមហ៊ុន ធី & អិល (ខេមបូឌា) ហ៊ែនប៊ែក អ៊ិនដាសស្ទ្រៀល ឯ.ក បាននាំយកគ្រឿងឧបភោគបរិភោគមួយចំនួន ឧបត្ថម្ភជូនវីរៈកងទ័ពជួរមុខ និងជនភៀសសឹក តាមរយៈក្រសួងការងារនិងបណ្តុះបណ្តាលវិជ្ជាជីវៈ។ គ្រឿងឧបភោគបរិភោគ រួមមាន៖ ១. អង្ករមានចំនួន ២០បេ (ក្នុង១បេមានទម្ងន់ ២៥គីឡូក្រាម) ២. ទឹកត្រីមានចំនួន ១០យួរ ៣. ត្រីខកំប៉ុងមានចំនួន ១០យួរ ៤. ទឹកដោះគោមានចំនួន ១០កេស ។